Warsztaty malarstwa i rozwoju kreatywności Vedic Art

Dodane: Piątek, 24 Sierpień, 2018  08:39

Opis oferty:

"Zapraszam na warsztaty, do twórczej przygody odkrywania siebie. Będziemy pracować metodą 17 kroków Vedic Art. Podczas spotkania uczestnicy tworzą obrazy, wykorzystując malowanie intuicyjne, spontaniczne, opierające się na kontakcie z podświadomością, intuicją. W konsekwencji otwierają się na możliwość życia i kreowania zgodnie z własnym wnętrzem.

Vedic Art to kurs rozwoju osobistego i poszerzania samoświadomości. Jest to wewnętrzny proces, który pozwala odkryć własny potencjał i uruchomić swoją kreatywność poprzez malarstwo i media artystyczne. Łączy w sobie sztuki wizualne (rysunek, malarstwo i inne formy) i wiedzę o procesie twórczym z modelami doradztwa personalnego.

To narzędzie umożliwiające dokonanie wewnętrznej przemiany, wzrostu, rozwoju osobistego poprzez stosowanie środków artystycznych. Opiera się na założeniu, że proces twórczy służący auto ekspresji pomaga ludziom rozwiązywać problemy i konflikty, redukować stres, rozwijać umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, wzmacniać samoświadomość, podnosić samoocenę i pewność siebie."

http://www.vedicartlomza.pl
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Łomża
Monika
Na Lento.pl od 16 cze 2014
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie