Dom z dużą działką

Odświeżone: Piątek, 22 Maj, 2026  22:09
3 000 000 zł
9063 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Domy / Sprzedaż
  • Powierzchnia:331 m2
  • Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:1986
  • Sprzedaż:Bez pośredników

Opis oferty

Dom wolnostojący w Łomży przy ul. Nowogrodzkiej -cztery poziomy mieszkalne z dużą działką 4703 m2 i budynkiem gospodarczym. Wodociąg i kanalizacja miejska, gaz, prąd w tym 380V. Osoby konkretnie zainteresowane proszę dzwonić, nie odpowiadam na sms. Bez pośredników.
Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl
Lokalizacja: Łomża
Kategoria: Nieruchomości » Domy » Sprzedaż
Cena: od 2550000 zł do 3450000 zł Powierzchnia : od 281 m2 do 381 m2

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Na Lento.pl od 17 paź 2017
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków