DEKORACJE,KWIATY- ślub ,studniówka , wesele.

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Niedziela, 17 Grudzień, 2017  19:14
  • Cena: 1 zł
  • Kategoria: Usługi i firmy / Usługi ślubne i wesele

Opis oferty:

"Rajskie Ogrody" - PROFESJONALNA i JEDYNA na terenie dawnego woj. łomżyńskiego FIRMA - oferująca kompleksową obsługę ŚLUBU, WESELA

W w/w tematyce - KWIATY, DEKORACJE (kwiaty, materiały, balony), PREZENTY DLA RODZICÓW, KUFRY do wina i kopert prezentowych, inne mniej lub bardziej ,,potrzebne" :) gadżety. POLECAMY wykonanie- od A do Z :
K W I A T Y - BUKIETY ŚLUBNE (tradycyjne i KORSARZE - na rękę) , butonierki , kwiaty we włosy , kompozycje na salę weselną - KWIATY na stół PM jak i Gości , kwiaty w KOŚCIELE , dekoracja ławek w KOŚCIELE , bukiety-kosze KWIATOWE I PREZENTOWE dla RODZICÓW itd. itp.
D E K O R A C J E - w domu PM , bramy , ogrodzenia , drzwi wyjściowe , dek. klatki schodowej , SAMOCHODY- dekoracje dobrane do BUKIETÓW śl. , SALE WESELNE - dekoracje z MATERIAŁÓW i BALONÓW , pokrowce na krzesła, , dekoracja na sali ,,za Młodymi".
G A D Ż E T Y Ś L U B N E (wypożyczanie )- KUFERKI do kopert , KUFRY do WINA i prezentów , poduszeczki pod obrączki , LITERY styropianowe. NA ZAMÓWIENIE- wszystko, o czym marzą PAŃSTWO MŁODZI. Style - PROSTOTA , ELEGANCJA , TRADYCJA , RUSTYKALNY , VINTAGE , może być skromnie ale też i "wypasione" wesele.
STUDNIÓWKA, STUDNIÓWKA, STUDNIÓWKA - tylko 3 miesiące do tego wydarzenia. Nie zapomnij zapoznać się z ofertą ,, Rajskich Ogrodów". Wykonujemy na zamówienie przepiękne , oryginalne , niepowtarzalne : BUTONIERKI , KOTYLIONY. Bogata kolorystyka , wzorów bez liku - ceny :-) - nie warto szukać w internecie (przeważnie kupuje się ,,kota w worku").
KWIATY dla wszystkich - którym chcecie podziękować. Wykonujemy dekoracje sal , WYPOŻYCZAMY materiały i gadżety dekoracyjne , POKROWCE na krzesła.
Im wcześniej - tym większy WYBÓR. Zapraszamy

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Łomża
MariaTarnowska
Na Lento.pl od 07 paź 2016
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie