Praca

Dodane: Wtorek, 15 Maj, 2018  11:47
  • Telefon: 512223196
  • Lokalizacja: Łomża
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Biuro / Administracja
  • Forma pracy: Część etatu
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Fundacja Zdrowsi Każdego Dnia

Opis oferty pracy:

OFERTA PRACY

Fundacja ZDROWSKI KAŻDEGO DNIA przy współpracy z Fundacją PIĘKNO NASZEJ POLSKI
zakłada przedsiębiorstwo społeczne zajmujące się szeroko pojętą poprawą zdrowia
oraz działaniami promocyjnymi z dziedziny fotografii i informatyki.

Rekrutacja na stanowiska:
1. Pracownik biurowy - zadania: m. in. drukowanie dokumentów i ofert, odbieranie telefonów, potwierdzanie
terminów spotkań i umówionych wizyt, wykonywanie telefonów do stałych klientów,
wymagana: komunikatywność, chęć zdobywania nowej wiedzy i podnoszenia kompetencji, sympatyczność
2. Asystent dietetyka i specjalisty medycyny naturalnej (udzielającego konsultacje z zakresu dietetyki, skutecznej
poprawy zdrowia: zalecenia odnośnie stylu życia i codziennych nawyków mocno oddziałujących na
zdrowie oraz naturalnej suplementacji)
zadania asystenta: wypisywanie / drukowanie zaleceń specjalisty, wyjaśnianie opisanych zaleceń
przekazywanie podstawowych informacji o ustalonej diecie i przygotowywaniu posiłków,
wymagania: osoba komunikatywna i czująca się dobrze wśród ludzi, zainteresowana pracą w sektorze zdrowia
3. Asystent laboranta (osoby wykonującej innowacyjne badania diagnozy stanu zdrowia poszczególnych narządów i
głównych układów organizmu osoby badanej)

zadania asystenta: drukowanie wyników; wyjaśnianie opisanych wyników
wymagania: osoba sprawiająca pozytywne wrażenie, zainteresowana pracą w sektorze zdrowia
4. Asystent fotografa - zadania: do wykonywania zdjęć niewymagających kwalifikacji, doświadczenia ani talentu
(predefiniowane ustawienia profesjonalnego aparatu fotograficznego) w konkretnie określonych
miejscach oraz do obserwacji otoczenia w sytuacji latania dronem przez fotografa głównego,
wymagania - osoba spokojna, inteligentna, zainteresowana zdobywaniem wiedzy i podnoszeniem kompetencji
5. Asystent informatyka (i grafika komputerowego) - zadania asystenta: do wykonywania prostych zadań na
komputerze zleconych i dokładnie wyjaśnionych przez informatyka głównego,

wymagana podstawowa znajomość obsługi komputera i gotowość doszkalania się

- wsparcie finansowe w formie niezobowiązującej zaliczki w ramach oczekiwania na pracę PO ZAKWALIFIKOWANIU
- wymagane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub status osoby bezrobotnej z profilem III lub osoby
długotrwale bezrobotne lub osoby zagrożone wykluczeniem społecznym - szczegółowe informacje pod telefonem
- wszelkie niezbędne przeszkolenie oraz zdobycie wiedzy i umiejętności - zapewnia pracodawca
- praca w elastycznych godzinach w dowolnym wymiarze etatowym - 14 zł brutto / godzinę
- poszukiwane są osoby od 18 do 60 roku życia, w tym również studenci i renciści
- gwarantowane przeszkolenie oraz pełne przygotowanie do pracy na wybranych stanowiskach.
- zgłoszenia przyjmowane są do czasu zapełnienia listy - brana pod uwagę jest kolejność zgłoszeń

w celu zgłoszenia się lub uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Łomża
Natalia Ołów
Na Lento.pl od 26 lut 2018
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń